Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla pupila.

Czas zabaw z psem jest wspaniałą możliwością, żeby spożytkować wigor naszego pupila, jednocześnie pogłębiać więź. Codzienne gry działają dobrze na witalność psa, a także sprawiają frajdę opiekunowi. Gry dobrze jest urozmaicać używając zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się wiele rozmaitych kategorii zabawek dla psów, ale jak dobrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy we wszystkich punktów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, pasujących do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki gumowe, materiałowe czy plastikowe. Wybierając piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów są uniwersalne, jednak trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Kupując nową zabawkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, kiedy jesteśmy opiekunami niewielkich odmian psów, jak pudle i yorki, dla których dobieramy niestandardowe wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcemy pobawić się z pupilem na łonie natury wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć czworonoga, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil może wybiegania się. Jeśli pies umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy znaleźć frisbee dla psa o dobranej średnicy, tak aby psu wygodnie można było przenosić zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż istnieje ryzyko przypadkowego uderzenia psa zabawką w czasie zabawy, dlatego w celu uniknięcie bolesnych wypadków kupujmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

smycz dla psa https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-na-spacer_Smycze-32925.html